Live Tournament Info

Gesorteerd op alle gegevens :

Rde Wedstrijd   Veld Scheidsrechter Uitslag
 
1 Fluks 4 - De Corvers 1 1 René Zwart     2 - 2
1 DVO/Accountor A5 - Fluks A2 2 Cor Pluister     6 - 3
1 Pernix C1 - Fluks C1 3 KV STIP A1     5 - 3
1 OEC 10 - DVO/Accountor 7 4 Maaike Gort     3 - 2
1 Sparta R4 - DVO/Accountor 1 6 Henny Drost     2 - 6
1 HKC (U) 1 - SKF 1 7 Elburg 5     2 - 1
1 Pernix B1 - Stormvogels (U) B1 8 Ton Westgeest     7 - 1
1 Rapid 1 - DVO/Accountor 6 9 Peter Kettenis     5 - 3
 
2 Fluks A1 - Haarlem A1 1 Wordt Kwiek A2     4 - 1
2 Pernix A1 - TopPer A2 2 Ramses Duindam     5 - 1
2 De Meervogels A3 - Elburg A1 3 TOP 10     3 - 4
2 Elburg 6 - HKC (U) 3 4 Reehorst '45 2     4 - 2
2 Reehorst '45 A1 - Elburg A2 5 André Korf de Gidts     2 - 3
2 HKC (U) 2 - KV STIP 1 7 Rene van Leeuwen     3 - 5
2 Elburg 4 - Ritola 1 8 Marcel van Bentum     1 - 0
2 Elburg B1 - Haarlem B2 9 André Houwaart     4 - 0
 
3 Haarlem B1 - Klimroos B1 1 Ton Westgeest     6 - 5
3 De Corvers 1 - OEC 10 2 Sparta R4     3 - 5
3 DVO/Accountor 1 - HKC (U) 1 3 Fluks 1     5 - 2
3 Wordt Kwiek B1 - Juventa B1 4 Haarlem A2     1 - 5
3 DVO/Accountor A5 - Reehorst '45 A2 5 SKF 1     4 - 2
3 Fluks 4 - KV STIP 2 7 Cor Pluister     0 - 0
3 DVO/Accountor 6 - Elburg 5 8 Peter Kettenis     2 - 4
 
4 Elburg B1 - HKC (U) B1 1 Wouter Westgeest     3 - 2
4 HKC (U) A1 - KIOS A1 4 René Zwart     3 - 3
4 TOP 10 - Ritola 1 5 Henny Drost     6 - 8
4 Wordt Kwiek A2 - Elburg A3 6 André Houwaart     1 - 2
4 KV STIP 1 - Rapid 1 7 Marcel van Bentum     4 - 1
4 Elburg A2 - DVO/Accountor A4 8 Ramses Duindam     1 - 2
4 Oranje Wit (D) C1 - Pernix C1 9 Stormvogels (U) B1     3 - 2
 
5 KV STIP 2 - OEC 10 1 SKF 1     0 - 5
5 Reehorst '45 2 - Elburg 5 3 Fluks 4     2 - 4
5 Reehorst '45 A1 - Wordt Kwiek A1 5 Ton Westgeest     6 - 3
5 DVO/Accountor 7 - HKC (U) 3 7 Cor Pluister     2 - 3
5 Elburg 6 - De Corvers 1 8 André Korf de Gidts     6 - 2
5 Elburg 4 - HKC (U) 1 9 Rene van Leeuwen     4 - 5
 
6 Pernix B1 - Haarlem B1 1 Sparta R4     2 - 7
6 TOP 10 - DVO/Accountor 1 4 HKC (U) 2     4 - 7
6 KV STIP A1 - Elburg A1 6 DVO/Accountor 6     3 - 15
6 Fluks 1 - Rapid 1 7 Marcel van Bentum     1 - 1
6 Haarlem A2 - Wordt Kwiek A2 8 Peter Kettenis     2 - 2
 
7 Fluks A1 - Reehorst '45 A1 1 René Zwart     5 - 3
7 HKC (U) A1 - De Meervogels A3 2 Rene van Leeuwen     2 - 2
7 KIOS A1 - TopPer A2 3 Henny Drost     3 - 4
7 De Corvers 1 - DVO/Accountor 7 4 Ritola 1     1 - 2
7 Elburg A3 - Fluks A2 5 Pernix A1     2 - 5
7 Oranje Wit (D) C1 - Achilles (A) C1 6 Ton Westgeest     5 - 1
7 KV STIP 1 - Reehorst '45 2 7 Elburg 4     3 - 4
7 HKC (U) 3 - KV STIP 2 8 André Korf de Gidts     4 - 1
7 Fluks C1 - Haarlem C1 9 Ramses Duindam     2 - 6
 
8 SKF 1 - TOP 10 1 Fluks 1     3 - 3
8 Haarlem A1 - Elburg A2 3 Cor Pluister     3 - 3
8 Sparta R4 - HKC (U) 1 4 Peter Kettenis     1 - 4
8 DVO/Accountor 6 - HKC (U) 2 5 Rene van Leeuwen     1 - 1
8 HKC (U) B1 - Haarlem B2 6 André Houwaart     5 - 3
8 OEC 10 - Elburg 6 7 Marcel van Bentum     7 - 4
8 Elburg 5 - Rapid 1 8 Wouter Westgeest     2 - 0
8 Klimroos B2 - DVO/Accountor B3 9 Haarlem B1     1 - 3
 
9 Wordt Kwiek A2 - Fluks A2 2 Henny Drost     0 - 3
9 De Meervogels A3 - Pernix A1 4 Reehorst '45 A1     3 - 3
9 HKC (U) A1 - KV STIP A1 5 DVO/Accountor A4     8 - 4
9 Elburg A1 - KIOS A1 7 Ramses Duindam     6 - 1
9 Juventa B1 - Stormvogels (U) B1 9 Ton Westgeest     3 - 0
 
10 KV STIP 2 - Elburg 6 1 André Korf de Gidts     0 - 8
10 Elburg 5 - Fluks 1 2 Rene van Leeuwen     5 - 1
10 Haarlem B2 - DVO/Accountor B3 3 De Corvers 1     1 - 3
10 Sparta R4 - TOP 10 4 Fluks 4     5 - 3
10 HKC (U) 3 - OEC 10 5 Rapid 1     2 - 5
10 DVO/Accountor 1 - Elburg 4 6 Peter Kettenis     4 - 3
10 Ritola 1 - SKF 1 7 Marcel van Bentum     4 - 1
10 Reehorst '45 2 - DVO/Accountor 6 8 René Zwart     4 - 5
10 Haarlem A2 - Reehorst '45 A2 9 HKC (U) 2     4 - 5
 
11 Elburg A3 - DVO/Accountor A5 1 Fluks A1     2 - 2
11 KV STIP A1 - TopPer A2 2 HKC (U) 1     4 - 8
11 HKC (U) B1 - Klimroos B2 4 Ramses Duindam     5 - 1
11 Stormvogels (U) B1 - Wordt Kwiek B1 5 Elburg B1     2 - 1
11 Haarlem A1 - Reehorst '45 A1 6 Cor Pluister     4 - 5
11 Wordt Kwiek A1 - DVO/Accountor A4 7 Henny Drost     6 - 4
11 Klimroos B1 - Juventa B1 8 Ton Westgeest     2 - 5
11 Achilles (A) C1 - Fluks C1 9 André Houwaart     1 - 3
 
12 Fluks 4 - DVO/Accountor 7 2 René Zwart     3 - 3
12 Haarlem C1 - Pernix C1 3 DVO/Accountor B3     5 - 4
12 Fluks 1 - KV STIP 1 4 HKC (U) 3     3 - 3
12 KIOS A1 - Pernix A1 5 André Korf de Gidts     4 - 7
12 Ritola 1 - DVO/Accountor 1 6 Marcel van Bentum     2 - 4
12 Fluks A2 - Haarlem A2 7 Rene van Leeuwen     2 - 4
12 HKC (U) 2 - Reehorst '45 2 8 Peter Kettenis     7 - 2
12 Elburg A1 - HKC (U) A1 9 KV STIP 2     8 - 3
 
13 Reehorst '45 A2 - Elburg A3 2 Haarlem A1     3 - 4
13 Wordt Kwiek A1 - Elburg A2 3 Rapid 1     2 - 4
13 De Meervogels A3 - KV STIP A1 4 Elburg 4     11 - 7
13 Wordt Kwiek B1 - Haarlem B1 5 André Houwaart     1 - 8
13 DVO/Accountor A4 - Fluks A1 6 Ramses Duindam     1 - 11
13 HKC (U) 1 - TOP 10 7 Elburg 6     3 - 1
13 SKF 1 - Sparta R4 8 Henny Drost     7 - 2
13 Klimroos B1 - Pernix B1 9 Achilles (A) C1     1 - 5
 
14 Elburg A1 - Pernix A1 2 KV STIP 1     7 - 7
14 Fluks 1 - DVO/Accountor 6 3 René Zwart     3 - 2
14 DVO/Accountor B3 - Elburg B1 4 Ton Westgeest     4 - 2
14 DVO/Accountor 7 - KV STIP 2 5 Peter Kettenis     8 - 0
14 De Corvers 1 - HKC (U) 3 7 DVO/Accountor 1     5 - 4
14 Elburg 5 - HKC (U) 2 8 André Korf de Gidts     4 - 3
14 TopPer A2 - HKC (U) A1 9 Cor Pluister     5 - 4
 
15 KIOS A1 - De Meervogels A3 1 André Houwaart     3 - 3
15 Elburg 6 - Fluks 4 2 Wouter Westgeest     4 - 2
15 Wordt Kwiek A2 - DVO/Accountor A5 3 Henny Drost     4 - 5
15 Ritola 1 - Sparta R4 4 OEC 10     4 - 1
15 Rapid 1 - Reehorst '45 2 5 Marcel van Bentum     1 - 4
15 Haarlem B2 - Klimroos B2 6 Maaike Gort     1 - 2
15 TOP 10 - Elburg 4 8 Rene van Leeuwen     0 - 8
15 Fluks A2 - Reehorst '45 A2 9 Wordt Kwiek A1     2 - 1
 
16 DVO/Accountor 1 - SKF 1 1 René Zwart     4 - 3
16 DVO/Accountor 6 - KV STIP 1 2 Cor Pluister     3 - 6
16 Pernix A1 - KV STIP A1 3 André Korf de Gidts     6 - 4
16 Haarlem B1 - Juventa B1 4 HKC (U) B1     7 - 5
16 Klimroos B1 - Stormvogels (U) B1 5 Ramses Duindam     3 - 6
16 Fluks C1 - Oranje Wit (D) C1 6 Elburg A1     1 - 9
16 Pernix B1 - Wordt Kwiek B1 7 Ton Westgeest     4 - 1
16 Achilles (A) C1 - Haarlem C1 8 DVO/Accountor 7     3 - 11
16 Haarlem A2 - Elburg A3 9 Peter Kettenis     6 - 1
 
17 Reehorst '45 A2 - Wordt Kwiek A2 1 TOP 10     7 - 5
17 TopPer A2 - De Meervogels A3 2 HKC (U) 3     5 - 3
17 DVO/Accountor A4 - Haarlem A1 3 Ritola 1     7 - 1
17 Klimroos B2 - Elburg B1 5 André Houwaart     1 - 3
17 OEC 10 - Fluks 4 6 Elburg 5     6 - 2
17 Wordt Kwiek A1 - Fluks A1 7 DVO/Accountor A5     2 - 6
17 Reehorst '45 2 - Fluks 1 8 HKC (U) 1     5 - 5
 
18 Haarlem C1 - Oranje Wit (D) C1 1 HKC (U) A1     4 - 4
18 Wordt Kwiek B1 - Klimroos B1 2 Elburg A2     5 - 3
18 Rapid 1 - HKC (U) 2 4 KV STIP 2     4 - 10
18 SKF 1 - Elburg 4 5 De Corvers 1     6 - 1
18 DVO/Accountor 7 - Elburg 6 6 KV STIP 1     1 - 5
18 KV STIP A1 - KIOS A1 8 André Korf de Gidts     2 - 9
 
19 Pernix C1 - Achilles (A) C1 1 Haarlem B2     6 - 3
19 DVO/Accountor A4 - Reehorst '45 A1 2 De Meervogels A3     3 - 3
19 DVO/Accountor A5 - Haarlem A2 3 OEC 10     3 - 6
19 DVO/Accountor B3 - HKC (U) B1 4 Elburg A3     4 - 5
19 Stormvogels (U) B1 - Haarlem B1 5 Klimroos B2     1 - 5
19 HKC (U) 1 - Ritola 1 6 DVO/Accountor 6     3 - 4
19 Haarlem A1 - Wordt Kwiek A1 7 DVO/Accountor 1     4 - 2
19 TopPer A2 - Elburg A1 8 Fluks A2     3 - 8
19 Juventa B1 - Pernix B1 9 Fluks C1    
 
20 HKC (U) 3 - Fluks 4 1 Ramses Duindam     2 - 2
20 Elburg A2 - Fluks A1 3 KIOS A1     0 - 2
20 Elburg 4 - Sparta R4 5 DVO/Accountor 7     5 - 4
20 KV STIP 1 - Elburg 5 6 André Houwaart     5 - 2
20 HKC (U) 2 - Fluks 1 7 Elburg 6     4 - 4
20 Pernix A1 - HKC (U) A1 8 Reehorst '45 A2     8 - 3
20 KV STIP 2 - De Corvers 1 9 Reehorst '45 2     2 - 3

Standen B Aspiranten 1

TeamGPWGVVT
Haarlem B15105003314
Pernix B1463011810
Juventa B1463011810
Stormvogels (U) B1542031019
Wordt Kwiek B152104922
Klimroos B1500051427

Standen B Aspiranten 2

TeamGPWGVVT
HKC (U) B1463011711
DVO/Accountor B346301149
Elburg B146301127
Klimroos B242103512
Haarlem B240004514

Standen C Aspiranten 1

TeamGPWGVVT
Haarlem C1473102613
Oranje Wit (D) C147310218
Pernix C1442021714
Fluks C142103921
Achilles (A) C140004825

Standen Junioren 1

TeamGPWGVVT
Elburg A16115104820
Pernix A16104203622
TopPer A2684022627
De Meervogels A3651322524
KIOS A1641232325
HKC (U) A1641232330
KV STIP A1600062457

Standen Junioren 2

TeamGPWGVVT
Fluks A1510500287
Reehorst '45 A1552121918
DVO/Accountor A4552121722
Elburg A2552121111
Haarlem A1531131321
Wordt Kwiek A1521041524

Standen Junioren 3

TeamGPWGVVT
Haarlem A2573112213
DVO/Accountor A5573112017
Fluks A2563021513
Elburg A3552121117
Reehorst '45 A2542031819
Wordt Kwiek A2510141219

Standen Senioren 1

TeamGPWGVVT
DVO/Accountor 16126003016
Ritola 1684022216
HKC (U) 1684021916
Elburg 4663032219
SKF 1652132116
Sparta R4621051529
TOP 10610151734

Standen Senioren 2

TeamGPWGVVT
Elburg 56105012113
KV STIP 1694112616
HKC (U) 2662222820
Fluks 1661411720
Reehorst '45 2652132125
DVO/Accountor 6631141623
Rapid 1631141224

Standen Senioren 3

TeamGPWGVVT
OEC 106126003113
Elburg 66105013114
DVO/Accountor 7652131815
De Corvers 1652131621
HKC (U) 3542031517
Fluks 453032915
KV STIP 261015328


 

Timetable:

Round Start
1 10:30 am
2 10:48 am
3 11:06 am
4 11:24 am
5 11:42 am
6 12:00 pm
7 12:18 pm
8 12:36 pm
9 12:52 pm
10 01:10 pm
11 01:28 pm
12 01:46 pm
13 02:04 pm
14 02:22 pm
15 02:40 pm
16 02:58 pm
17 03:16 pm
18 03:34 pm
19 03:52 pm
20 04:10 pm

The awardceremony will take palce at 04:30 pm.